Reference

Reference

Další ze zajímavých prostorů. Můžete si tu posedět na prostorné zahrádce ve vnitrobloku mezi domy. Nabídka dezertů a snídaně potěší. Raw dortík celkem pohladil také, o to víc, že nestál dvě kilča, jako v jiných cukrárnách. Pokud nechcete posedět, zabalí vám dobroty s sebou, anebo si můžete zakoupit s sebou hummus, nápoje či zdravé svačinky, třeba do práce.
BeermasterZomato
Jsem občasným zákazníkem této gastronomické oázy uprostřed Prahy, jen jednu stanici metra od rušného Václavského náměstí. Dnes jsem si pochutnala na výborně ochuceném salátu s křehkým lososem, často si dávám vynikající quiche – vše z bio surovin. V sezóně je přístupná zahrádka ve vnitrobloku, kde je radost posedět. Bravo a díky!
JanaTripAdvisor
Mé oblíbené místo!! Chutná mi úplně všechno, máte příjemný personál a není asi vůbec nic, co bych vám mohla vytknout!
Tamara Vilímková
Catering objednáváme asi jednou měsíčně, většinou jde o sendviče s lososem nebo kozím sýrem a ovoce na jednání tak pro 10 lidí. Všechno je vždy čerstvé a chutné, u teplého cateringu byl i servis a naaranžování bezchybný. U dobrého jídla se i dobře rozhoduje - například o vítězích Roku jinak. S Lenkou a Vandou je komunikace radost, a jsou schopny dělat zázraky, i když třeba objednáváme na poslední chvíli nebo máme nějaký neobvyklý požadavek.
Jana NeupauerováNadace Vodafone
Volba Bio Zahrady pro svatební hostinu přišla spontánně. Až jako doplnění jsme vybírali místo pro obřad - Pavilon Grébovka, který je nedaleko. Bistro Zahrada je pro nás prostor klidu a odpočinutí uprostřed rušného města. A v tomto duchu se odehrála i celá naše svatební hostina - v klidu a v pohodě. Oceňujeme ochotu naslouchat našim představám a schopnost tyto představy zrealizovat a dát jim řád. Oceňujeme úžasný personál, který dokázal splnit všemožná přání tak, aby se všichni hosté cítili pohodlně. Oceňujeme jídlo a pití, které bylo prostě báječné. Prostě nejlepší hostina, jakou jsme si mohli přát. Velké poděkování Vandě a Martinovi, díky kterým bylo toto všechno možné.
Tomáš a Líza

Napsat komentář