Facebook stream

Naše novinky (více na Facebooku)

Timeline Photos

Zveme vás do tohoto krásného letní dne na bramboračku a krokety s krémovou zeleninovou omáčkou a tempehem k obědu. Večer přijďte na quiche a cider a zítra se na vás těšíme celý den se snídaňovým menu. Užívejte léta ;).

3 likes, 0 komentářůpřed 3 dny

Instagram Photos

Dnešní menu: dýňová polévka s chlebovou tyčinkou a noky s rajčatovou omáčkou a chorizem. #lunch #bistrozahrada #pumpkinsoup #chorizo

7 likes, 0 komentářůpřed 5 dny

Timeline Photos

Přijďte si užít krásný letní den. K obědu máme marockou cizrnovou polévku a veggie moussaku. A večer grilujeme! Tak přijďte všichni :).

2 likes, 0 komentářůpřed 6 dny

Timeline Photos

Těšíme se na vás po víkendu. Do nového týdne můžete vplout po skvělé snídani – co třeba vajíčková omeleta se šunkou a sýrem? K obědu vás zveme na brokolicovou polévku s modrým sýrem a houbový Stroganoff s bylinkovou rýží. A protože je pořád krásné léto, tak máme samozřejmě i večer otevřenou zahradu, tak toho využijte. A zítra, ve středu a ve čtvrtek také večer grilujeme!

0 likes, 0 komentářůpřed týdnem

Instagram Photos

Noví kámoši na okně. #grow #avocado #bistrozahrada

7 likes, 0 komentářůpřed týdnem

Timeline Photos

Skvělá dršťková z hlívy ústřičné a gratinované špenátové brambory se salátem Coleslaw k dnešnímu obědu! Zastavte se i večer na skleničku a salát s lososem a v sobotu celý den na snídani. Těšíme se na vás!

1 likes, 0 komentářůpřed týdnem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *