Facebook stream

Naše novinky (více na Facebooku)

Timeline Photos

Máme nový zmrzky od české firmy Fresca paleta. Jsou veganské s ovocem nebo kokosovým mlékem. Mňam! #vegan #icecream #coconut

14 likes, 1 komentářůvčera

Timeline Photos

K obědu dnes máme dršťkovou polévku z hlívy ústřičné a gratinované brambory se špenátem a sýrovou omáčkou, večer pak zajděte na salát s lososem a zítra máme otevřeno celý den (10 – 18) s brunchem a pohodou na zahradě.

2 likes, 0 komentářůpřed 2 dny

Timeline Photos

Posaďte se k nám do stínu zahrady a začněte dnes třeba lívanci s malinami. K obědu to může být francouzská cibulačka se sýrovým toastem a zeleninová quesadilla s cheddarem a rajčatovou salsou. No a večer opět grilujeme, tak se stavte na burger, club sandwich nebo na salát z grilované zeleniny.

2 likes, 1 komentářůpřed 3 dny

Timeline Photos

Přijďte na #cheeseburger nebo na salát s grilovanou zeleninou. Večeře na zahradě, pivko, pohoda.

9 likes, 0 komentářůpřed 4 dny

Timeline Photos

Středeční skvělý oběd: tomatový krém s pestem a fish & chips s citrónovou majonézou a hráškovým pyré. Taky se už těšíte, až vyrazíte o prázdninách za hranice a dáte si fish & chips někde na pobřeží Anglie a tomatový krém s pestem v Itálii? My jo! ;). A protože už jsou tu celkem solidní letní teploty, přijďte taky večer posedět na zahradě u něčeho dobrého.

2 likes, 0 komentářůpřed 4 dny

Timeline Photos

Voláme k obědu na květákovou polévku s estragonem a ratatouille s omeletkou, takže lehké zeleninové jídlo do toho horka. A večer grilujeme – ryby, burgery a zeleninu také. K tomu sklenka vína a pohodový večer je zajištěn.

4 likes, 0 komentářůpřed 5 dny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *