Facebook stream

Naše novinky (více na Facebooku)

Konečně i trochu sněhu ❄️ pro Prahu. A k tomu máme výborné lívance s tvarohem a malinovým coulis k snídani a k obědu květákový krém s estragonem a topinmabury a Fisherman´s pie se salátem Coleslaw. Večer vás zveme na skleničku F. H. Prager – jablečný cider (i hruškový máme) a wrap či quiche se salátem. Jste vítáni!

2 likes, 0 komentářůpřed 6 dny

Timeline Photos

Čokodort je zpátky a jaro už se klube. #monday #bistrozahrada #glutenfree #chocolatecake

2 likes, 0 komentářůpřed týdnem

Timeline Photos

Od 8:30 k nám každý všední den můžete chodit na (pracovní) snídani. Máme sladké i slané varianty – lívance, párečky, vajíčka nebo třeba croissant s máslem a marmeládou a k tomu na výběr čaj nebo kávu. K obědu dnes podáváme hrachovku s majoránkovými krutony a houbový Stroganoff s jasmínovou rýží. A ani večer nebudete o hladu, zkuste náš wrap týdne a/nebo quiche se salátem. Těšíme se na vás celý pracovní týden – i v sobotu.

2 likes, 0 komentářůpřed týdnem

Timeline Photos

Dnes a zítra přejeme šťastnou ruku! A předtím, než to tam hodíte, zajděte se posilnit snídani – skvělý open sandwich s dýňovou frittatou, slaninou a cheddarem. K obědu máme bramboračku a arancini s omáčkou puttanesca. Odpoledne se můžete stavit třeba na cheesecake a večer na polévku a quiche? Pálenku z Chrámců máme a podáváme jí pro jistotu celý den ;). No a zítra – snídaně a něco na posilněnou budeme mít taky.

3 likes, 0 komentářůpřed týdnem

Timeline Photos

Raw malinový dort a budoucí jaro #love #bistrozahrada

2 likes, 0 komentářůpřed týdnem

Timeline Photos

Už jste zkusili naší omeletu s lososem (nebo krémová vajíčka s pažitkou)? Zajít na ní můžete každý den od 8:30 do 11:00. K obědu dnes máme také tomatový krém s pestem a hovězí stew na černém pivu s bramborovo-pastinákovým pyré. A večer si u nás dejte lahůdkový talíř a pozvěte kamarády a zamluvte si třeba tento stůl. Těšíme se na vás!

1 likes, 0 komentářůpřed týdnem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *