O nás – prostor a lidé

Jsme rodinný podnik založený v roce 2008. Původně jsme byli kavárnou a bio obchodem s názvem Bio Zahrada, postupem času jsme však více a lépe vařili, a tak jsme se v roce 2016 přejmenovali na Bi(str)o Zahrada. Od našeho založení nám záleží na kvalitě, jednoduchosti a příjemné atmosféře. Všechno děláme tak, abychom se cítili dobře my i naši hosté.

Naším mottem je: Vytváříme pohodu, kterou naši hosté šíří do celého světa.

Tuto pohodu vytváříme jídlem, sladkostmi, pitím i přátelským úsměvem.
Podívejte se na naše dnešní jídlo, do galerie, na reference nebo do kontaktů.

Vanda – zakladatelka a duše kavárny

Vanda Švihlová
Pracovala v rodinné firmě, montovala, rozvážela, prodávala staré knížky a mapy, revidovala jednu zámeckou knihovnu, cestovala, byla v domácnosti, vařila, pila víno… Celkem dlouho jí trvalo si uvědomit, co chce dělat. Co by měla být její práce. Až se rozhodla a vyšla z toho naše bistro – kavárna a bio obchod.
Chce mít prostor pro příjemnou a zajímavou práci, kde bude moct potkávat zajímavé a příjemné lidi. Kde se budou konat různé akce, které se jí budou líbit. Chce spojovat dobré s užitečným.
Kromě toho je matkou rostoucí Barborky, cvičí aikido, tancuje a zpívá.

Martin – majitel a zahradník

Martin Švihla
Učitel aikida, lektor seminářů osobního rozvoje a firemního vzdělávání, podnikatel… Svoji energii investuje do projektů, které mu dávají smysl a u kterých se může něco nového naučit. V Bistro Zahradě je hlavným stratégem a „zahradníkem“ prostoru i lidí. Více o jeho práci najdete na webu www.martinsvihla.cz.

Jiří – šéfkuchař

Jiří Johančík

Jessica, Laura, Adam, Bára, Pavlína, Lenka, Matěj…

Kuchaři, baristé a obsluha – jsou součástí bistra i a jejím důležitým článkem. Díky jejich prácí je kavárna i obchod tím, čím je. Krásným a příjemným prostorem. Je radost vidět, jak je jejich práce baví a jak každý z nich svou osobností přispívají k našemu růstu.